CAR GPS NAVIGATION SYS 5"/START25EU M 1EN5.002.29 TOMTOM Padidinti

GPS navigacija TomTom START 25EU, Europa, nemokami žemėlapių atnaujinimai!

1EN5.002.29 5

Prekių pristatymo būdai ir kaina

114,88 €

Apie prekę

TomTom Start 25 – automobilinė navigacija su visos Europos žemėlapiais ir nemokamais jų atnaujinimais visą navigacijos tarnavimo laikotarpį. 5 colių ekrano įstrižainė. Eismo juostos pasirinkimo asistentas, lietuviškas meniu ir įgarsinimas, perspėjimai apie stacionarius greičio radarus, milijonai naudingų vietovių (viešbučiai, kempingai, restoranai, degalinės ir kt.),parkavimo asistentas.

Žemėlapiai

Navigacija pateikiama jau su įdiegtais Europos žemėlapiais. Detaliai padengtos Baltijos šalys, Skandinavija, Lenkija, Vokietija, Didžioji Britanija ir kitos Europos šalys. Start 25 M žemėlapiai atnaujinami nemokamai visą navigacijos tarnavimo laikotarpį internetu. Atnaujinimai išleidžiami vieną kartą per ketvirtį, iš viso 4 kartus per metus. Taip pat kasdien pateikiami žemėlapių atnaujinimai iš „Map Share“ bendruomenės. „Map Share“ atnaujinimai – tai kitų TomTom vartototojų surinkta ir pasidalinta informacija apie greičio apribojimus, kelio remontus. 

Detalus padengiamumas: Andora, Austrija, Belgija, Čekija, Kroatija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Italija, Latvija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Vengrija, Malta, Madeira, Monakas, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, San Marinas, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Airija, Olandija, Didžioji Britanija, Kanarų salos, Vatikanas, Serbija, Juodkalnija, Kipras, Kosovas, Gibraltaras.

Dalinis padengiamumas (urbanizuotos vietovės): Turkija (90,2 %), Bulgarija (65,4 %), Rusija (69,5 %), Ukraina (44 %), Albanija (57 %), Bosnija ir Hercegovina (65 %), Makedonija (54,7 %).

Pagrindiniai keliai: Moldova, Baltarusija.

 

Pasitikrinkite TomTom žemėlapių detalumą internete - čia

Valdymas

Daugelio vartotojų nuomone, šios navigacijos valdymas nesudėtingas, o meniu – intuityvus. Meniu kalbą galima pasirinkti (lietuvių, rusų, anglų, lenkų ir kita). Pasirinkimui pateikiama po keletą kiekvienos kalbos įgarsinimo variantų, kurie balsu praneš apie maršruto manevrus, greičio viršijimus ir kt. Perspėjimai apie stacionarias greičio kameras nustatytu signalu ir likus tam tikram atstumui. Galimybė planuoti maršrutus pasirinkus greičiausią, trumpiausią, ekonomiškiausia ir kt. Taip pat galima maršrutą planuoti vengiant greitkelių, apsisukimų, mokamų kelių, žvyruotų kelių ir pan. O dažnai lankomas vietas – išsisaugoti TomTom atmintyje bei jas įvardinti jūsų norimu pavadinimu. Jūsų patogumui TomTom nurodo ir artimiausias automobilių stovėjimo aikšteles.

Prekės parametrai

Ekrano įstrižainė5'
Dimensions134 x 93 x 19 mm
Memory Card TypeMicro SD
Ekrano tipasLCD
Neto svoris0.213
GarsiakalbiaiTaip
PriedaiMicro USB cable, USB Car charger, Documentation.
Product TypeGPS Navigation
Built-in Memory8
Screen resolution272 x 480
Lane guidanceTaip
Text-to-SpeechTaip