Dronas DJI Mavic Air, Flame Red

CP.PT.00000148.01 3

Prekių pristatymo būdai ir kaina

777,00 €

-72,00 €

849,00 €

Apie prekę

MAVIC AIR

Atraskite nuotykius

Inžinerijos ir dizaino stebuklas - "Mavic Air" buvo sukurtas taip, kad galėtumėte būti ten, kur nuotykiai. Šis dronas yra sulankstomas, todėl jį ypač patogu nešiotis. Šiai "Mavic" serijai būdinga geriausios aukščiausios klasės skrydžio charakteristikos ir funkcionalumai.

32 MP sferinė panoraminė nuotrauka

Galima daryti ne tik įprastas 180 laipsnių panoramines nuotraukas, bet ir itin aukštos kokybės 32 MP sferines panoramines nuotraukas.

4K 100 Mbps vaizdo įrašai

"Mavic Air" filmuoja netikėta 4K 30 kadrų per sekundę raiška, įrašydamas 100 Mbit/s greičiu, kad kas sekundę užfiksuotų UHD kokybę. O dėl 1080p 120 kadrų per sekundę lėto judesio vaizdo įrašu, "Mavic Air" fiksuoja visus jūsų epinius nuotykius.

HDR nuotraukos

Nauji HDR algoritmai padeda protingai parinkti parametrus nuotraukai, atsižvelgiant į apšvietimo sąlygas. Per daug apšviestos arba tamsios sritys apdorojamos, kad būtų daugiau natūralių perėjimų tarp akcentų ir šešėlių, o DSP pagreitis leidžia efektyviau fotografuoti.

Valdymas

Dronas valdomas pulteliu, išmaniuoju telefonu ir rankų judesiais. Valdant išmaniuoju telefonu reikia atsisiųsti programėlę DJI GO 4. Valdant tik išmaniuoju telefonu skrydžio atstumas - iki 80 metrų, maksimalus aukštis - 50 metrų. Valdant rankų judesiais - iki 6 metrų.

ActiveTrack režimas leidžia nustatyti net 16 sekamų objektų ir taip palengvina palengvina išsirinkti vieną ar kelis pageidaujamus sekti objektus. Šis režimas yra tikslesnis ir plačiau pritaikomas, todėl dronas gali sekti paskui bėgant, šokinėjant ar važiuojant dviračiu.

Prekės parametrai

Neto svoris0.00 kg
Garantija24 mėn.
Bruto svoris0.00 kg