Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“),
kuriuos galite bet kada atšaukti. Plačiau
Sutinku

MiniMu Skysto muilo putų dozatorius

MinimuSMPD 6

Prekių pristatymo būdai ir kaina

19,95 €

-1,04 €

20,99 €

Apie prekę

MiniMu Skysto muilo putų dozatorius

MiniMu skysto muilo putų dozatorius – jūsų vonios kambario naujiena. Stilingo dizaino, paptasro naudojimo, taupus ir patogus skysto muilo dozatorius įpurkš į jūsų delną putų debesėlį.

 

Aprašymas

Bekontaktis MiniMu skysto muilo putų dozatorius. Praktiškas ir šiuolaikiškas, pagamintas iš aplinkai draugiško ABS plastiko. Vandens atsparumas IPX3, todėl galite jį drąsiai laikyti drėgname vonios kambaryje ar liesti šlapiomis rankomis.

 

Veikimas

Nereikia liesti dozatoriaus, nes jame įmontuotas infraraudonųjų spindulių jutiklis, kuris iškart įpurkš putų į jūsų delną tik pridėjus ranką. Dozatorius turi automatnį išsijungimą po 15 sekundžių nenaudojimo.

Lenva prižiūrėti
Permatomas indas leis matyti muilo likutį dozatoriuje, todėl visada galėsite jį papildyti dar muilui nepasibaigus.

Taupus
Šis dozatorius pats dozuoja muilo kiekį. Yra dvi pasirinkimo galimybės: didesnis muilo kiekis arba mažesnis muilo kiekis.

Patogus
Galite jį pastatyti bet kurioje vietoje, nes jis veikia be jokių laidų. Į vidų saugiai dedasi 4 vienetai AA tipo baterijų (baterijos į komplektą neįeina).

Skystas muilas

Kadangi skysto muilo konsistencija skiriasi, gali skirtis ir vandens kiekis, kurį reikia įpilti. Į indą įpilkite skystą muilą su paprastu vandenį santykiu 1:4 (viena dalis muilo ir keturios dalys vandens).

Naudojimas

  1. Pasukite dangtelį, norėdami atsukti muilo putų dozatorių.
  2. Į indą įpilkite skystą muilą sumaišytą su vandeniu santykiu 1:4.
  3. Įdėkite 4 vnt. kokybiškų  AA tipo baterijų ir uždarykite jas dangteliu
  4. Užsukite indą, jį papurtykite, kad susimaišytų muilas su vandeniu ir nuspauskite įjungimo mygtuką.