Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“),
kuriuos galite bet kada atšaukti. Plačiau
Sutinku

Nemokamas pristatymas

Mieli klientai,

informuojame, kad Lietuvos Vyriausybei paskelbus karantiną dėl COVID-19 protrūkio ir siekiant suvaldyti viruso sklaidą, fizinė parduotuvė kovo 16 iki kovo 30 d. nedirbs.

El. parduotuvės konsultantai dirba kaip įprastai. Prekes galite užsakyti be apribojimų. Karantino metu, galėsite pasirinkti prekių pristatymą į namus arba darbovietę. Taip pat, negalėsime priimti atsiskaitymų grynaisiais pinigais. Visi kiti mokėjimo metodai yra prieinami.

Serviso centras dirbs už uždarų durų. Dėl sutaisytų prekių atsiėmimo arba naujai sugedusių prekių pridavimo taip pat prašome susisiekti su mumis telefonu arba el. paštu ir kiekvieną atvejį spręsime individualiai.

Atsiprašome už nepatogumus ir pažadame, kad pasistengsime padaryti viską, kad veikla vyktų kuo sklandžiau.


Prekes galite užsisakyti:

  • internetu (24 val per parą, 7 dienas per savaitę);
  • paskambinę telefonu 8-611 17125 (I-V 9-18 val. VI 9-14 val.);
  • atvykę į mūsų prekybos saloną Kauno g. 19, Utena (I-V 9-18 val. VI 9-14 val.)

Pristatymo terminas: jei prekę turime savo sandėlyje - 1-2 d.d, kitu atveju - iki 5 d.d.

Užsakinėdami prekes, galite pasirinkti patogiausią prekių pristatymo būdą. Prekes galima pristatyti ir ne mokėtojo adresu.

Pristatymo kaina:

  • Į mūsų prekybos saloną (Kauno g.19, Utena). Prekes galėsite atsiimti jums patogiu metu. Pasirinkus šį pristatymo būdą - prekių pristatymas, nepriklausomai nuo užsakymo sumos – visada NEMOKAMAS!
  • Tiesiai klientui į namus arba biurą. Pasirinkus šį pristatymo būdą, pristatymo mokestis yra 5 Eur, jį iš karto matysite atlikdami užsakymą. Jei prekių svoris didesnis kaip 30 kg arba jos nestandartinių gabaritų, mūsų vadybininkai gali patikslinti pristatymo mokestį.
  • Jei užsakomų prekių vertė daugiau kaip 300 Eur - pristatymas Jums NEMOKAMAS!

Atsiskaitymas už prekes

  • Grynaisiais pinigais atsiimant prekes mūsų salone arba kurjeriui atvežus prekes Jums į namus ar biurą.
  • Išankstiniu apmokėjimu per banką.