Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“),
kuriuos galite bet kada atšaukti. Plačiau
Sutinku

Išmanusis dviratis treniruoklis ProForm Le Tour De France 1.0

511ICPFEVEX71316 0

Prekių pristatymo būdai ir kaina

899,00 €

Apie prekę

Iš žiūrovo - į dalyvį! Dviratis treniruoklis ProForm TDF 1.0 - leis pasijusti taip, lyg dalyvautumėte žymiosiose Tour De France. Prijunkite planšetę, pasirinkite norimą atkarpą, sudėtingumo lygmenį, trasos sudėtingumą ar laiko iššūkį ir pirmyn!

  • Pasirinkite net iš 24 skirtingų treniruočių - treniruoklis pats prisitaikys prie maršruto ir vietovės - automatiškai keičiamos net iki 15% nuokalnės ir įkalnės perkels jus į labai tikrovišką simuliaciją.
  • Su iFit® Coach Ready™ (narystę įsigykite atskirai) planšetėje matysite realų kelio vaizdą, o jūs nenorėsite sustoti mynę pedalus. Su Google Maps maršrutais galėsite nukeliauti kur panorėję - tai jūs renkatės savo kryptį! Dviratis treniruoklis simuliuoja kiekvieną kalvą ar nuokalnę. Be to, galėsite varžytis su savo draugais, sekti progresą ir lyginti rezultatus. Planšetėms reikalinga operacinė sistema: Android 5.0+ su Bluetooth 4.0+. iPad 3 ir naujesni su operacine sistema iOS 8+. 
  • WATT LED ekranas išsiskiria tuo, jog jame galite stebėti kiek jėgų atiduodate treniruojantis. Ypatingas jėgos algoritmas skaičiuoja, kurioje stadijoje esate - ištvermės, tempo ar piko zonoje. Ištvermės zona - idealiausia lėtoms, ilgoms ir pastovioms treniruotėms; Tempo zona - suteikia galimybę treniruotis idealiomis jūsų širdies ritmą ir svorį atitinkančiomis sąlygomis; Piko zona rodo, kada jūs siekiate savo kardio maksimumą. Yra galimybė varijuoti ir fokusuotis į intervalų treniruotes.
  • Net 24 jau sudaryti profesionalūs maršrutai - treniruočių programos, kalnuotų kelių imitacijos, laiko iššūkiai ir 26 elektroninės pavaros, kurios leis treniruotis pagal jūsų galimybes ir poreikius, padės siekti rekordų.
  • Prijunkite grotuvą prie treniruoklio -  su muzika važiuoti dar smagiau! Intermix Acoustics™ garso sistema su dvejais garsiakalbiais jau yra įmontuota.
  • Imituojant tikrą dviračių sporto pojūtį, paliekamas ir laisvai besisukantis galinis ratas, o smagratis  pasiduoda natūraliai inercijai.
  • Integruoti nuokalnės/įkalnės valdymo mygtukai rankenose leis kuo patogiausiai kontroliuoti treniruoklį juo besinaudojant.
  • Magnetinė pasipriešinimo sistema yra itin tyli ir nekelianti trukdžių, tad lengvai pakeisite sudėtingumo lygmenį.
  • Tvirtas plieninis rėmas, reguliuojama sėdynė, ergonomiški pedalai su pėdų laikikliais, dvigubas vandens buteliuko laikiklis, transportavimo ratukai, reguliuojamos treniruoklio "kojos" -  tai būtini ir neišvengiamai treniruoklį dar praktiškesniu ir patrauklesniu darantys akcentai.

PROFORM - daugiau nei 20 metus klestintis ir tobulėjantis namų fitneso prekinis ženklas nr. 1 Amerikoje. Tai inovatyvus ir pasaulinio pripažinimo pelnęs prekinis ženklas, lyderiaujantis bėgimo takelių, elipsinių treniruoklių ir dviračių treniruoklių gamyboje. Naujausios technologijos, moderni pavarų sistema, amortizacinės pagalvės, interaktyvios treniruotės, tai tik keletas privalumų dėl kurių klientai renkasi būtent šiuos treniruoklius.