Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“),
kuriuos galite bet kada atšaukti. Plačiau
Sutinku

Išmanusis sonaras Deeper Smart Fishfinder Sonar Pro. Kiekvieno žvejo svajonė!

DP1H20S10 3

Prekių pristatymo būdai ir kaina

183,99 €

Apie prekę

Deeper Smart Sonar Pro

Deeper PRO išmanusis sonaras naudoja WI-FI ryšį, užtikrinantį dar didesnį atstumą tarp sonaro ir vartotojo. Gali būti naudojamas bet kurioje vandens telkinio vietoje. Sonaras plūduriuoja vandens paviršiuje ir perduoda informaciją apie dugno struktūrą, gylį, vandens temperatūrą, žuvies susibūrimo vietas, vandens augmeniją ir kitą vertingą žūklei informaciją tiesiog į jūsų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Mobilus, lengvas ir paprastas naudoti Deeper PRO gali būti naudojamas žūklėje nuo kranto ar iš valties, puikiai tinkantis ir poledinei žūklei.

Kaip veikia Deeper Smart Sonar PRO išmanusis sonaras?

how deeper works

Išmanusis belaidis sonaras

deeper pro

Lengvas transportuoti ir naudoti. Deeper PRO yra labai mažas ir lengvai užmetamas naudojant paprasčiausią valą. Jis sveria tiek pat kiek jo pirmtakas Deeper 3.0, tačiau papildytas daugeliu naudingų funkcijų, tad dabar net gaudydami nuo kranto galite gauti tikslius echoloto duomenis, kurie anksčiau buvo prieinami tik brangią įrangą turinčiuose laivuose.

Wi-Fi pranašumas

deeper wifi range

Deeper Pro išmanusis sonaras naudoja Wi-Fi technologiją , kuri leidžia perduoti tikslesnius duomenis didesniu atstumu. Duomenų perdavimui interneto ryšys nenaudojamas, o Wi-Fi atstumas siekia net iki 100 metrų.

Vidinė Wi-Fi prieiga

Angling

Žūklėje jums nebereikia naudoti nei mobilių duomenų, nei Wi-Fi interneto ryšio. Deeper turi vidinę Wi-Fi prieigą, kuria galite prisijungti prie savo išmaniojo arba planšetinio kompiuterio. Viskas ką turite atlikti, tai įjungti Wi-Fi savo išmaniajame ir prisijungti prie Deeper prieigos. Tai galite atlikti bet kuriame pasaulio taške, netgi Amazonės džiunglėse.

Svarbu žinoti!  Jeigu prisijungimo atstumas sumažėja, išjunkite Mobilius duomenis ir/arba Wi-Fi pagalbą savo išmaniajame. Naudojant Deeper nereikalingas nei mobilus ryšys, nei mobilūs duomenys.

BOAT (Valties) rėžimas

lake map

Kai dirbama „BOAT“ (Valties) rėžimu, galite apjungti realaus laiko batimetrinius duomenis su išsaugotais išmaniajame telefone žemėlapiais ir matyti tiesioginį vaizdą ekrane. Ši funkcija naudoja jūsų telefono ar planšetinio kompiuterio GPS tikslios padėties nustatymui. Visus žemėlapius galima išsaugoti ir pasiekti bet kuriuo metu. Jie visiškai nemokamai atsisiunčiami naudojantis Deeper programėle.

Povandeninis vaizdavimas Itin aukšta raiška

Deeper app

Pažangi skenavimo technologija ir didelė rezoliucija leidžia išskirti detales nutolusias viena nuo kitos tik per 1,3 cm. Tai leidžia pamatyti pačius mažiausius povandeninius objektus. Tuo tarpu 8 kartus išdidintas dinaminis diapazonas leidžia žymiai tiksliau aptikti šiuos objektus. Visa tai suteikia maksimaliai tikslų povandeninį vaizdą.

Aukštesni skenavimo dažniai

Deeper app scanning

Kiekviena povandeninė detalė suteikia užuominą, apie tai kur gali tūnoti žuvys. PRO yra padidintas skenavimo dažnis iki 15 kartų per minutę, dėka to galima pamatyti labai greitai judančius objektus. Taigi pastebėsite bet kurią žuvį praplaukiančią po jūsų sonaru.

Išmanioji žūklė

catfish

Deeper programėlė yra suderinama su dauguma IOS ir Android mobiliųjų įrenginių, taigi bet kuriuo metu galite patogiai atnaujinti savo įrenginį. Naudojantis naujausia programine įranga, sonaras dirbs dar greičiau bei gausite naujausias funkcijas. Prisijunk prie išmanių žvejų bendruomenės internete ir nustebink juos dalindamasis savo laimikiais.

Prekės parametrai

Neto svoris0.10 kg
Garantija24 mėn.
TipasSonar
Bruto svoris0.15 kg
Gaminio spalvaBlack
Kitos savybėsDeeper Smart Sonar PRO is a wireless, castable echo-sounder compatible with iOS and Android smartphones and tablets. Wi-Fi connection enabled to maximize both the distance between the Deeper Smart Sonar PRO and the device holder up to 330ft/100 m and the
Gamintojo prekės modelio pavadinimasSmart Fishfinder Sonar Pro, Wifi for iOS, Android
Belaidis ryšysTaip
Gaminio tipasSonar
Įrenginio jungtisWireless Wi-Fi connection
Svoris su stovu100 g
Matmenys (P x G x A) su stovu65 mm diameter mm