Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“),
kuriuos galite bet kada atšaukti. Plačiau
Sutinku

MiniMu oro drėkintuvas su aroma, šviečiantis 8 spalvomis, 600 ml talpos indas vandeniui

MiniMu600ml 6

Prekių pristatymo būdai ir kaina

32,60 €

-3,40 €

36,00 €

Apie prekę

MiniMu oro drėkintuvas su aroma, šviečiantis 8 spalvomis, 600 ml talpos indas vandeniui

2019 metų MiniMu naujiena – Oro drėkintuvas į kurį įlašinus pora lašų eterinio aliejaus namai maloniai pakvips. Jis ne tik drėkina orą, bet ir šviečia sukurdamas jaukią šviesą. Tai tikra namų interjero detalė.

Aprašymas

Su kiekvienu šildymo sezonu atkeliauja ir sausas oras į namus, kurį būtina drėkinti. Esant sausam orui didėja tikimybė susirgti nes bakterijos ir mikrobai sausame ore išgyvena ilgiau. Taip pat sausas oras sausina odą, akis, burnos ir nosies gleivinę. Prastėja ir miego kokybė.

2019 metų MiniMu naujiena – oro drėkintuvas, kuris atlieka ne tik drėkintuvo funkciją. Į jį galima įlašinti ir eterinio aliejaus, tuomet po namus pasklis Jums patinkantis aromatas. Taip pat šis oro drėkintuvas šviečia šiltomis ir jaukiomis spalvomis, galima pasirinkti vieną spalvą arba nustatyti, kad jos kas kelias sekundes keistųsi.

MiniMu oro drėkintuvą labai paprasta naudoti: pajunkite laidą, nuimkitte viršutinę indo dalį, įpilkite reikiamą kiekį vandens, galite įlašinti ir pora lašų eterinio aliejaus, uždarykite indą ir nuspauskite įjungimo mygtuką.

Šio oro drėkintuvo privalumas – tylus veikimas, didelės talpos vandens indas (600 ml) ir veikimas keliomis funkcijomis:

  • galima įjungti tik oro drėkinimo funkciją
  • galima įjungti oro drėkintuvo ir lempos funkciją
  • galima įjungti oro drėkintuvo ir lempos funkciją, kuri jaukiai keis spalvas

Galima rintis 1 val., 3 val. ir 6 val. veikimą po kurio oro drėkintuvas automatiškai išsijungs. Taip pat jis nustos veikti kai vandens lygis inde bus per mažas.

Svarbu: miglos kiekis ir intensyvumas priklauso nuo vandens kokybės, temperatūros ir oro sąlygų.