Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“),
kuriuos galite bet kada atšaukti. Plačiau
Sutinku
GPS imtuvas Garmin eTrex 10 Padidinti

Nešiojamas GPS imtuvas Garmin eTrex 10. Tinka ploto matavimui!

etrex10 6

Prekių pristatymo būdai ir kaina

99,99 €

Apie prekę

eTrex 10 GPS imtuvas yra vieno populiariausio ir patikimiausio eTrex serijos nešiojamų GPS imtuvų patobulinta versija. Išsaugojusi patvarumą ir patikimumą, kompanija Garmin pridėjo į šį prietaisą patobulintą ergonomiką ir naują vartotojo sąsają.

Žemės sklypo ploto matavimas ir pasėlių deklaravimas dar niekad nebuvo toks paprastas!

eTrex 10 yra Garmin GPS imtuvas, papildantis populiarią pigesnių GPS imtuvų seriją. Šis lengvas, patvarus ir patogus GPS imtuvas turi ryškų ekraną, puikiai matomą ir saulėtą dieną. Įrenginys atsparus vandeniui, atlaiko panardinimą į 1m gylį iki 30 min. (IPX7 standartas)

eTrex 10  yra vienas iš pigiausių modelių, jau turinčių viduje integruotą plotų apskaičiavimo kalkuliatorių. Užtenka su įjungta ploto matavimo funkcija apeiti matuojamo sklypo perimetrą ir iškarto galime matyti sklypo plotą arais arba  kv. metrais. Įrašytą pėdsaką bei taškus tolimesniam duomenų apdorojimui labai lengva persiųsti į kompiuterį per USB sąsają.

Sukurti atitinkamo formato (shape poligonai) bylas, tinkamas elektroniniam pasėlių deklaravimui, galima su duomenų apdorojimo programa "GPS Utility".

Nepameskite kelio

eTrex 10 modelyje įdiegtas 2.2 colių ekranas su atnaujintu vartotojo valdymu, kuris užtikrina puikią vaizdo kokybę net prie tiesioginių saulės spindulių. Patvarus ir vandens nepraleidžiantis korpusas nebijo jokio blogo oro. Legendinis šio prietaiso patvarumas daro jį atsparų dulkėms, purvui, drėgmei ir vandeniui.

Pozicijos skaičiavimas

Efektyvaus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka eTrex greitai ir tiksliai nustato jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje. Naujieji eTrex GPS imtuvai taip pat palaiko Rusijos GLONASS palydovinę sistemą, kas padidina iki 20% greitesnį pozicijos aptikimą.

Pramogaukite

Modelis eTrex 10 palaiko slėptuvių (geocaching) GPX failus užkrovimą koordinatėms ir slėptuvių aprašams tiesiai į patį imtuvą. Norėdami pradėti medžioti slėptuves užeikite į OpenCaching.com tinklapį.

Lietuviškas meniuyra
Galimybė išsaugoti matavimo duomenis kompiuteryjeyra
JungtisminiUSB
Baterijų darbo laikas25 val.
Vidinė atmintis, MB9 Mb
Baterija2 x AA (komplekte nėra
Žemėlapisnėra
PC kabelisyra
Imtuvo tipasMTK (didelio jautrumo)
Kanalų kiekis20
DGPS galimybėyra
WAAS/EGNOSyra
Papild. GPS antenos jungtisnėra
NMEA įėjimas/išėjimasyra
Atsparus vandeniuiIPX7
Ekrano tipasMonochrominis
Ekrano dydis, mm43 x 36
Ekrano raiška, pix128 x 160
Maršruto taškai (waypoints)1000
Išsaugoti maršrutai/taškai50
Automatinis maršrutizavimasnėra
Garsiniai perspėjimo signalainėra
Pločio matavimasyra
TracBack™ funkcijayra
Pėdsako taškai (tracklog)10000
Duomenų kortelėnėra
Barometrinis aukštisnėra
Dydis, mm54 x 103 x 33
Svoris, g142
Elektroninis kompasasnėra