Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“),
kuriuos galite bet kada atšaukti. Plačiau
Sutinku

Dronas DJI Spark Fly More Combo +DOVANA: Planšetinis kompiuteris ir papildoma baterija! Aukštos kokybės kamera!

CP.PT.000889 3

Prekių pristatymo būdai ir kaina

649,00 €

Apie prekę

DRONAS DJI SPARK FLY + DOVANOS: 7 " planšetinis kompiuteris Blow Tab 7.4 HD ir papildoma baterija!

Susipažinkite su Spark dronu, kuris turi visas pagrindines DJI technologijas ir leidžia užfiksuoti tik jums svarbius momentus. Su išmaniosiomis skrydžio galimybėmis, mechanizmu ir neįtikėtinos kokybės kamera, jūs galite pranokti save.

Greitas paleidimas!

Su veido atpažinimo funkcija, Spark, atpažinęs jus, automatiškai nuskirs nuo delno. Jis pakyla ir kybo ore, per kelias sekundes nuo įjungimo.

Paprastas valdymas!

Nufotografuokite neįtikėtinus kadrus iš oro naudodami tik rankų gestus, be nuotolinio valdymo pulto ar net mobiliojo telefono.

Kūryba be pastangų!

Išmanieji skrydžio rėžimai ir intuityvus valdymas, keliais ekrano spustelėjimais, padeda sukurti meniškus vaizdo įrašus iš oro.

Koreguokite ir dalinkitės!

DJI Go aplikacija turi automatinio koregavimo ruošinius ir platų filtrų pasirinkimą. Greitais sukurtkite filmuką ir pasidalinkite tiesiai į socialinius tinklus.

Išmanieji skrydžio rėžimai

 

Greitasis kadras (QuickShot)

Filmavimas vienu spustelėjimu

Leiskite Spark nufilmuoti profesionalius vaizdo įrašus už jus. „QuickShot“ padės jums nufilmuoti nuostabius, kino vertus kadrus:

  • Kyla į viršų kamerą nukreipęs žemyn.
  • Skrenda atgal ir į viršų, kamerą užfiksavęs ant norimo objekto.
  • Skrenda aplink norimą objektą.
  • Skrenda į viršų besisukdamas didėjančia spirale apie filmuojamą objektą.

Spūstelėk ir skrisk!

Skrydis jūsų pirštų galiukuose

Šiame rėžime tiesiog įsivaizduokite norimą kadrą ir leiskite Spark jį nufilmuoti už jus. Spūstelėkite telefono ekraną ir Spark, naudodamasis regėjimo technologija, skris ta kryptimi į tyksliai tą vietą, kurią pažymėjote, aktyviai vengdamas kliūčių. Filmuokite ir fotografuokite keliais prisilietimai.

Aktyvus sekimas

Visada filmuokite tai ką norite!

Naudodami aktyviojo sekimo funkciją, Spark automatiškai atpažįsta skirtingų formų ir dydžių objektus ir juos seka atsižvelgdamas į tai kas jie yra ir kaip greitai juda. Tai padaro sekimą daug paprastesnį ir patikimesnį.

Valdymas gestais!

Besimokanti gestų atpažinimo sistema leisžia jums fotografuoti asmenukes paprastais rankų judesiais. Delno kontrolės rėžimas, leidžia ranka valdyti Spark judėjimą ore. Jei norite galite palikti namuose savo nuotolinio valdymo pultą ar išmanųjį telefoną.

Aukštos kokybės kamera

Nuostabios nuotraukos ir stabilus vaizdas

Mechaninis stabilizavimas

Vaizdai be jokio drebėjimo

Spark 2-ašių stabilizatorius ir itin sklandi vaizdo technologija sumažina drebėjimą, išlaikydamas vaidą stabilų ir detalų.

Galingi lęšiai

Visos nuotraukos ir vaizdo medžiaga daryta su Spark aiškios ir gyvos. Spark kamera turi f/2.6 plataus kampo lęšį su 25 mm židinio nuotolio ekvivalentu. Penki elementai yra sudėti kaip vienas komponentas, kuris telpa į itin mažą rėmą.

1/2.3“ Sensorius

Užfiksuokite daugiau detalių

Maža ir kompaktiška kamera turi 1/2.3“ colio CMOS sensorių, leidžiantį jums filmuoti stabilizuotą 1080p vaizdo medžiagą ir fotografuoti 12MP nuotraukas. Didesni pikseliai reiškia, kad yra labai jautrus šviesai ir to pasekoje įrašo neiškreiptas spalvas.

Platus fotografavimo rėžimų pasirinkimas

Universali fotografija

Spark turi visus ankstesnius DJI dronų fotografavimo rėžimus ir prideda du naujus: „Pano“ ir „Shallowfocus“. Spak nufotografuos horizontalias arba vertikalias panoramas, automatiškai reguliuodamas savo stabilizatoriaus ir pačio orlaivio kryptį.

Skrydžio Galimybės

Didelis potencialas ir įtraukiančios patirtys

Didelis greitis ir tikslus valdymas

Dėl savo aerodinaminio, lengvo ir mažo dizaino, Spark skrenda oru jausdamas tik minimalų vėjo pasipriešinimą. Stabilizatorius ir kamera yra viename lygmenyje su orlaiviu, taip ženkliai padidinant stabilumą. Galingi varikliai užtikrina greitį iki 50 km/h. Sportiniame rėžime ir stabilų skrydį net esant stipriam vėjui. Pažangi skrydžio kontrolė užtikrina, kad valdymas bus smagus ir intuityvus.

Likite ore

Skrydžio laikas be kompromisų

Net ir su visomis Spark išmaniosiomis savybėmis, skrydžio laikas išlieka nepakitęs. Su pilnai įkrauta baterija skriskite iki 16 minučių ir užfiksuokite dar daugiau nuostabių kadrų.

HD vaizdo perdavimas Wi-Fi signalu

Skriskite toliau, matykite daugiau

Novatoriška HD Wi-Fi technologija leidžia 720p raiškos tiesioginį vaizdo perdavimą atstumu iki 2 km.

Pirmojo asmens vaizdas „FPV Flight“

Įjunkite sportinį rėžimą ir išlaisvinkite Spark greičio potencialą. Sportinis rėžimas automatiškai išjungia pirmojo asmens vaizdą, taigi kamera juda su jumis viso skrydžio metu. Norėdami dar labiau įtraukiančios patirties įsigykite DJI Googles akinius ir pamatykite pasaulį kitu kampu.

Skrydžio saugumas

Nerūpestingo skrydžio pojūčiai jūsų delne

Skrydžio autonomija

Stipresnis aplinkos suvokimas

Į Spark autonominio skrydžio sistemą įeina pagrindinė kamera, vizualinio pozicionavimo sistema (VPS), 3D aplinkos suvokimo sistema, dviejų dažnių GPS, didelio tikslumo inercijos matavimo įranga ir 24 galingi procesoriai. Tai leidžia Spark stabiliai kyboti ore iki 30 metrų aukščio nuo žemės net ir be GPS signalo, matyti kliūtis esančias iki 5 m atstumu ir saugiai nusileisti.

Grįžimas namo

Kaip ir visi neseniai išleisti DJI dronai, Spark gali automatiškai grįžti į namų tašką, jei turi pakankamą GPS signalą. Jei baterijos energijos lygmuo nukrenta žemiau nustatytos ribos, dingsta ryšys su pultu arba jūs paspaudžiate „grįžimo namo“ mygtuką, Spark parskrenda į nustatytą namų tašką vengdamas kliūčių savo kelyje. Žemyn nukreipta kamera užfiksuoja erdvę aplink nusileidimo tašką ir įvertina duomenis saugiam nusileidimui.

Skrydžio saugumas

DJI GEO sistema leidžia jums žinoti kur skraidymas su dronu gali kelti saugumo ir apsaugos problemas tokiose vietose kaip netoli oro uostų, stadionų ar valstybinės svarbos objektų. Tai suteikia informaciją, kad galėtumėte su Spark saugiai ir atsakingai skraidyti.

Išmanioji skraidymo baterija

Galia ir saugumas

Spark naudoja didelio energijos tankio LiPo baterija optimaliam našumui. 12 išmanių apsaugos funkcijų padeda užtikrinti saugų skrydį. Taip pat Spark baterija apskaičiuoja likusį skrydžio laiką ir leidžia jums žinoti, kada reikia leistis esamuoju laiku.

P.S Dovanų kiekis ribotas!

Prekės parametrai

Neto svoris0.00 kg
Svoris0,3 kg
Dažnių diapazonas2.4 GHz/5.8 GHz
Garantija24 mėn.
Integruota kameraTaip
Bruto svoris0.00 kg
Battery warranty6 mėn.
Gaminio spalvaAlpine White
Gamintojo prekės modelio pavadinimasSpark Fly More Combo
Akumuliatoriaus talpa1480 Ah
Suderinamos atminties kortelėsup to 64GB UHS SDXC/SDHC
Pagrindinės kameros raiška (skaičiais)1920 x 1080 MP
Dėžės turinysAircraft, propellers (2 pairs), propeller guards, 2pcs intelligent flight battery, shoulder bag, battery charging hub, and remote controller, charger, storage box, microUSB cable, manuals.
GiroskopasTaip
Akumuliatoriaus tipasLithium Polymer (LiPo) 3S
Megapikseliai12 MP
Techniniai parametraiUnique gesture control for flight movements and camera. Face detection and automatic starting from the hand. Camera in 2-axis gimbal for stabilized Full HD videos and 12MP photos. GPS / Glonass, optical positioning system and obstacle detection. Range wit
Maksimalus greitis (persiunčiant)50 km/h
Maksimalus veikimo nuotolis500 m
Flight time16 min.