Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“),
kuriuos galite bet kada atšaukti. Plačiau
Sutinku

Dronas DJI Mavic Pro Platinum

CP.PT.00000075.01 3

Prekių pristatymo būdai ir kaina

1 199,00 €

-100,00 €

1 299,00 €

Apie prekę

 • 4K kamera
 • Mažas trijų ašių korpusas, kada nors pagamintas DJI
 • Penkios kameros stebėjimo pozicijos
 • Kliūčių išvengimas
 • Gebėjimas atskirti (ir sekti) transporto priemones, dviračius, žmones ir net kai kuriuos gyvūnus
 • Suderinama su neprivaloma DJI 1080p "First-Person-View" ausine
 • 1080p transliacija iki 4,3 km
 • Keli intelektualūs režimai

Baterija

3830 mAh baterija įkraunama maždaug per valandą, naudojant kompaktišką įkroviklį, kuriame yra du USB prievadai. Tuo pačiu metu galima įkrauti nuotolinio valdymo pultelį, taip pat ir Jūsų telefoną.

Valdymas

Kalbant apie valdiklį, jis yra labai mažas. Su dviem laikikliais iš apačios, jis gali tvirtai laikyti dauguma standartinių ar net didelių telefonų. Bet nesistenkite įdėti didelės planšetės - ji čia netinka. Jūsų telefonas prijungiamas prie valdiklio, kaip ir ankstesniuose DJI pulteliuose, per USB kabelį.

Nuotolinio pultelio monochrominis ekranas yra mažas, bet aiškus. Jame rodomi
režimai, telemetrijos ir kitos pagrindinės funkcijos. Tačiau tai nesuteikia pirmojo asmeninio matymo. Tam jums reikės savo telefono.

1080p srautas

"Mavic Pro" į Jūsų telefoną arba akinius transliuos 1080p kokybės vaizdą, žymiai geresnį nei "Phantom 4" - 720p. Pamiršote savo telefoną? Jūs turite galimybę naudoti vien tik nuotolinį pultą. Pamiršote savo nuotolinį pultą? Galite naudoti savo telefoną su "swipe" gestais, tačiau diapazonas bus sumažintas.

Startas

Viskas paruošta? Palydovai užrakinti? Skriskime. Pakilimas lygus ir pakylama mažiau nei tris metrus. "Mavic Pro" kybo ten, kaip jis ir pakilo į orą. Tai taip "Mavic Pro" pastebimai tylesnis nei "Phantom 4", todėl daug mažiau erzina žmones, kurie nemėgsta dronų šurmulio. Tai yra pagrindinis skirtumas.

Dronas pakyla aukščiau ir atlieka net aštuonias figūras. Nepriekaištingas, sklandus ir labai jautrus. Mažesnis šio drono svoris  leidžia būti judresniu ir greitesniu. Jis iškart įkvėpė pasitikėjimą.

Tai pirmas kartas, kai dronas gali lengvai skristi

Dėl mažesnio drono svorio, atsitiktinis vėjo gūsis meta mažą smūgį, tačiau dėl trijų ašių korpuso jį sušvelnina. Lengvesnis svoris taip pat reiškia puikų skrydžio laiką, nepaisant mažesnio akumuliatoriaus dydžio. DJI sako, kad galite be vėjo skristi iki 27 minučių ir su vėju iki 24 minučių.

Kliūčių išvengimas

Nepaisant to, kad tai buvo bandymas, mes tiesiog turėjome išbandyti kliūčių vengimą. Taip mes ir padarėme - skrendame dideliu greičiu link medžio ir "Mavic Pro" oro stabdžiais lenkia nosį, taip leidžiant savo varikliui sustoti. Netrukus mes jau turėjome tiek pasitikėjimo savimi, kad su dronu skridome tiesiai į save (prašome to nebandyti, nesvarbu, kiek tai jus jaudintų. Ir taip, dronas sustojo nepriekaištingai.). Valdymo pultas taip pat turi taktinį grįžtamąjį ryšį, todėl jūs taip pat gausite nedidelę vibraciją.

Sporto režimas

Mes taip pat greitai pasirodėme su "Sport" režimu - tai leidžia "Mavic Pro" pasiekti maksimalų 64,8 km/h greitį. Taip greitai, jog skristi vis dar didelis džiaugsmas. Net ir tokiu greičiu, dronas yra neįtikėtinai jautrus ir apsukrus.

Trikojo režimas

Nepatinka greitis? Išbandykite "trikojo režimą" - tai iš tikrųjų riboja greitį iki 2,2 km/h (3,6 km/h). Taip, tai yra taip l-ė-t-a, bet tai daro droną sklandų, kuris puikiai tinka kinematografijai (arba pradedančiajam).

Protingas

Kalbant apie intelektą, "Mavic Pro" susitvarko su tuo, ką "Phantom 4" išjungė ir dar pridėjo daugiau išmanių funkcijų. Pavyzdžiui, jis gali atskirti žmones, automobilius, dviračius ir net gyvūnus. Jis gali stebėti kiekvieną iš jų įvairiais režimais: gali būti stebimas iš užpakalio, iš priekio, šalia trasos ir net orbituoja judantį objektą, išlaikant fotoaparato užrakinimą. Be to, jis gali sekti kieno nors įkalnę išlaikant iš anksto suplanuotą aukštį virš žemės lygio (pagalvokite apie kalnų dviračius ar keliautojus kalnais).

Fotoaparatas

Kalbant apie fotoaparatą, vaizdai, kuriuos fiksavo "Mavic Pro", buvo nuostabūs. Naudojamas 1/2.3 "CMOS jutiklis su 12,3 milijono efektyvių pikselių.

DJI Mavic Pro Platinum komplekte rasite:

 • 1x Mavic Pro Platinum
 • 1x Nuotolinio valdymo pultas
 • 1x Išmanioji baterija
 • 1x Įkroviklis
 • 1x Įkroviklio laidas į srovės šaltinį
 • 4x Propelerių poros
 • 3x Nuotolinio valdymo laidai įšmaniesiems įrenginiams
 • 1x Stabilizatoriaus gaubtas
 • 1x Stabilizatoriaus fiksatorius
 • 1x 16GB microSD kortelė
 • 1x MicroUSB - USB laidas.

Prekės parametrai

Neto svoris0.00 kg
Garantija24 mėn.
Bruto svoris0.00 kg